دنیای مد

به سبک رنگ های زمستان امسال (1397) بپوشید !

رنگ های ارائه شده برای زمستان امسال تاثیر خاص و پر رنگی در دنیای مد و فشن دارند و در لباس های مردانه ، زنانه و بچه گانه مورد استفاده قرار می گیرند. این رنگ ها را در دکوراسیون داخلی خانه نیز می توان استفاده کرد.

رنگ های همجنس را هماهنگ کنید

رنگ آبی پرسپکتیو جدیدی از طیف رنگی سردترین آبی ها تا تیره ترین آن ها را در بر می گیرد. آبی یخی، آسمان عصرهای زمستان است و حس متانت و آرامی را منتقل می کند. آبی و خاکستری تیره نشان دهنده تفکرات عمیق و گوشه گیرانه زمستان هستند و خنثی کننده شدت این آبی های تیره سایه های کمرنگ خاکستری است و در نهایت به احساسات نوسانی منجر می شود که با ریتم های این رنگ به وجود می آید.

رنگ زنانه زمستان امسال (۱۳۹7)

سبک رنگ های زمستان امسال

نت هایی به رنگ عاشقان

نت هایی فانتزی دست نیافتنی که بیانگر رنگ لباس های زنانه زمستانِ امسال هستند. این نت ها با صورتی بسیار کمرنگی آغاز شده که باعث می شود قلب از تپیدن باز بماند و نگاه ها را خیره کند. عشق، آهسته آهسته با نفوذ سایه های نرم و ضعیفی از قهوه ای به رقص در می آید ، این حس قوی با درخشش سریع رنگ خرمایی تیره که حس تعلق و محبت را نشان می دهد دنبال می شود. سایه های تیره رنگ قهوه ای، حس سکون و آرامش به وجود می آورند و درخشش نرمی از رنگ بژ روشن، الهامگر قلبی شکسته خواهد بود که افسون شور عشقی قدیمی است.

رنگ مردانه زمستان امسال (۱۳۹7)

رنگ های زمستان امسال

همنشینی ریتم های آرامش بخش و سایه های تیره دیوانگی

سایه های جذاب و آرامش بخش آبی در تضاد با رنگ های تیره نارنجی و قرمزی خواهد بود که بیانگر  غضب و خشم هستند. سایه های غیرهمجنس رنگ بنفش، ذهن را آرام کرده و روح را نوازش می دهد. مشکی ذغالی با تمام خلوصش هسته اصلی تمام رنگ ها است و در نتیجه همیشه یک معما باقی می ماند. در میان رنگ های  تیره ای که نشان دهنده خشم و غضب هستند همنشینی رنگ های رویایی بنفش و آبی های آسمانی آرام بخش شکلی از هنری بدیع و زیبا به وجود می آورند.

رنگ کودکانه زمستان امسال (۱۳۹7)

افزونه شادی و سرمستی در یک روز خوب

گسترش ریتم های رنگ صورتی و سفید برای نمایش معصومیت و زیبایی دنیای کودکانه امری ضروری است. خاکستری هایی با ته مایه های رنگ آبی، حس آرامشی که آسمانی صاف و بی ابر دارد را منتقل می کنند. در جایگاه رنگی درخشان، رنگ بنفشِ بادمجانی مفهوم فانتزی و کنجکاوی را بر می انگیزد. قهوه ای تیره و روشن باعث ثبات ذهن می شود و گرما بخش رنگ های سرد خواهند بود.  با افزودن یک طرح پلنگی مشکی و خاکستری ، ماجراجویی به این رنگ ها ببخشید تا به دنبال آن حس سرزندگی با قدرت هر چه تمام تر خود را به نمایش درآورد.

رنگ دکوراسیون داخلی زمستان امسال (۱۳۹7)

سبک رنگ های زمستان امسال

سایه های شیک و کم نظیر

خاکستری آبی گنگ ، به استایل مدرن خانه شما کمی لطافت می افزایند. رنگ های کرم و بنفش ، شیری در کنار آبی های تیره و مات ترکیبی زیبا خلق می کند. با افزودن رنگ های قهوه ای و نسکافه ای توان و قدرت بیشتری به این ترکیب بیفزایید. قهوه ای مخملی با رگه هایی از رنگ طلایی حس باشکوهی به سایه های خنثی در رنگ های شما می بخشد و نتیجه اش دکوراسیونی شیک و متفاوت خواهد بود.

منبع: weconnectfashion

مجموع امتیاز: 5 (100%) از 2 رآی
پست های مرتبط
دنیای مد

اسنپ چت و اینستاگرام کاربران را به عمل جراحی پلاستیک تشویق می کنند

دنیای مد

مانتو شیک با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *